vica shqip sorted by
relevance

Admin26.07.2021

Barcoleta

.
3504
Admin08.07.2021

Barcaleta te ndryshme!

Dul shkovi prej vetsherbimit dhe e zuni atobusin.
4904
Admin22.06.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Shkoj puntori te shefi tu ngah e po i thot: "O shef ngah se u rrzu shpia".
107
Admin15.08.2021

Barcoleta

.
Admin05.08.2021

Barcoleta

Italiani: un e bera mbrem 6 her dhe ne mengjes gruaja me tha qe isha i vetmi qe dashuronte.
Admin27.06.2021

Barcoleta 18+

I thot burri Hej shoki ku je more a je mire, po a je hala me ate femnen tu shku a? Shite si: Sep se ai nuk e shte televizor e shte microwave.
4607
Admin02.08.2021

Vica Shqip

.
9309
Admin27.06.2021

tung

Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirre kali a??????????? "Mos me pas kan ti kryeminister edhe une kisha maru".
9500
Admin23.07.2021

Barcoleta 18+

Shkina: Mu pas msu ti me ba sex nuk mu kish dasht vjehrri.
9104
Admin20.06.2021

Barcoleta

Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….
4306
Admin20.08.2021

Humor dhe Barcoleta

Se nje katastrof eshte p.
4607
Admin02.07.2021

Barcoleta Shqip

Gruja me grip Shka ki qe ji ra mazun? "Po sa vjet i paske? Cila smundje asht mas e perhapur ne shqipri? Paj u bo pa la e shoferi viq shkoi mi la e kthehet fill.
4607